İşe Alım Süreçleri

Anasayfa   İnsan Kaynakları   İşe Alım Süreçleri
 

İşe alım süreçlerinde temel hedefimiz Bahçeşehir Koleji değerlerine, ilkelerine ve pozisyon bazlı belirlenen yetkinliklere uygun olan adayları, doğru pozisyonlara yerleştirmektir.

Yıl içerisinde kurumsal internet sitemizde, farklı kariyer portalları ve sosyal medya üzerinden kadro ihtiyaçlarına uygun olarak iş ilanları verilmektedir. İş ilanlarına yapılan başvurularda her adayın CV’si özenle incelenmekte ve her adaya fırsat eşitliği sağlanmaktadır.

Adayların mülakat süreçleri Okul Müdürü, Genel Müdürlük Eğitim Kadrosu ve İnsan Kaynakları Müdürlüğü iş birliği içerisinde yürütülmektedir.

İşe alımlarımız Akademik ve İdari Kadro olmak üzere iki ayrı alana ayrılıp, süreç adımlarımız adil ve şeffaf bir şekilde yapılandırılmaktadır.

Akademik Kadro;

Genel Müdürlük ve kampüslerimizde, MEB mevzuatı ve yönetmelikleri doğrultusunda, Okul Müdürü, Bölüm Başkanı, Okul Müdür Yardımcısı, Zümre Başkanı, Branş Öğretmeni vb. pozisyonlarda yıl içerisinde işe alımlar gerçekleşmektedir. Bu pozisyonlar için kurumsal değerlerimiz dikkate alınarak belirlenen yetkinliklerimiz;

  • İnisiyatif kullanabilme ve yaratıcı düşünme
  • Planlı çalışma ve müfredatı takip etme
  • Öğretim sürecinin kalitesini sürdürme
  • Takım çalışması ve çalışma arkadaşlarını geliştirme
  • Kuruma bağlılık ve katkı sağlama
  • Etkin iletişim kurabilmedir.

 

İdari Kadro;

Genel Müdürlük / kampüslerimizin idari ve destek birimlerinde yıl içerisinde kadro planlaması yapılmaktadır. İşe alımlarımız bu kadro planlamalarına uygun olarak belirlenen dönem içerisinde devam eder. Başvuru yapan adaylarımızın değerlendirme sürecinde, ilgili pozisyon için belirlenen iş gereklilikleri ve kurumsal değerlerimiz dikkate alınmaktadır.

 

Alternatif olarak başvurularınızı İnsan Kaynakları kurumsal mail adresimiz olan ik@bahcesehir.k12.tr adresinden de paylaşabilirsiniz.


&
 

Paylaşın