Mart

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mart
 
 
09 Mart 2012

100 Günümüzü Etkinliklerle Kutladık

Öğrencilerimiz oryantasyon süreci tamamlandıktan sonra okula geldikleri 100 günü her gün farklı etkinlikler yaparak saydılar. Bu gün 100. Güne ulaştılar.Sınıflarımız 100 gün boyunca koleksiyonlar yaptılar.Koleksiyonunu yaptıkları nesnelerle,sayma gruplama,basit toplama çıkartma çalışmaları yaptılar.Son olarak koleksiyon yaptıkları nesnelerle grup çalışması yaparak yeni birer ürün oluşturdular.

Ay sınıfı topladıkları mandal peçete ve düğmelerle kelebekler yaparak kapılarında sergilediler. Uzay sınıfı topladıkları kapaklarla 100 sayısı yazdılar ve kalan kapaklarını sosyal sorumluluk projesi olarak tekerlekli sandalye alınması için biriktirilen kutulara bıraktılar.Gökkuşağı sınıfı topladıkları kapaklarla sınıf sembollerini yaptılar.Ay sınıfı topladığı yüz farklı balana 100 kişinin hayallerini yazarak “100 Balondaki 100 Hayal Gerçek Olsa”Duvarını oluşturdular.

Ayrıca velilerimizde hafta sonunda öğrencilerimizle birlikte 100 nesneli ürünler oluşturarak sergimizin oluşmasına katkıda bulundular.

&
 
 
 

Paylaşın