Haziran

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Haziran
 
 
03 Haziran 2012

19 Mayıs'ı Anlatan Gizli Kelimeleri Buldu ve Hediyeyi Kazandı

Bahçeşehir Kolejleri'nin internet sayfasına gizlenmiş 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nın ruhunu yansıtan 6 anahtar kelimeyi bulan ve Facebook sayfasında en hızlı, dikkatli ve doğru sırada girerek yarışmayı 1. olarak tamamlayan Şanlıurfa GAP Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Şükrü Baş, ödüllendirildi.

Bahçeşehir Kolejleri'nin Facebook üzerinden Türkiye genelinde gerçekleştirdiği "19 Mayıs'ı Anlatan 6 Gizli Kelimeyi Bul, Hediyeyi Sen Kazan!" yarışması sonuçlandı. Yarışmayı Şanlıurfa GAP Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Şükrü Baş kazandı. Baş'ın ödülü, törenle kendisine sunuldu. Törene Şanlıurfa Vali Yardımcısı Erdoğan Kanyılmaz, Güneydoğu Bölge Koordinatörü M. Zeki Esen, Şanlıurfa Uğur Dershaneleri kurucusu Emin Karahan, Diyarbakır Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Adnan Manay, Şanlıurfa GAP Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Okul Müdürü Ömer Faruk Sezer katıldı.

Törende Şükrü Baş'a ödülünü Şanlıurfa Vali Yardımcısı Erdoğan Kanyılmaz ve Güneydoğu Bölge Koordinatörü M.Zeki Esen takdim etti.

&
 
 
 

Paylaşın