Mayıs

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mayıs
 
 
30 Mayıs 2012

2011-2012 Mezunlarına Görkemli Diploma Töreni İle Veda Edildi

Bahçeşehir Koleji  2011-2012 mezunları, Spor Salonunda yapılan görkemli diploma töreniyle okullarına veda ettiler. Ülkemizin yarınında söz sahibi olacak çağdaş Atatürk gençleri aldıkları sağlam eğitimin güveniyle bundan sonra ki yaşamlarına merhaba dediler.

Törende Bandırma Kaymakamı Sayın Ali MANTI, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Şakir DEMİRHAN’nın ve Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Sayın Mebrike BALVAR’ın öğrencilere hitaben yaptıkları konuşmalar öğrenciler ve veliler tarafından ilgiyle dinlendi.

Bahçeşehir İlköğretim Okulu’nu birincilikle bitiren Kayra Ezgi TOPKARA, ikincilikle bitiren Deniz ÖZLÜER, üçüncülükle bitiren Ö.Ceren KARAKAMIŞ, Bahçeşehir Koleji Lisesi’ni birincilikle bitiren Fatmanur YEGİN, ikincilikle bitiren Ezgi KARAÇURA ve H.Berk DEĞİRMENCİ  lise üçüncüsü olarak mezun oldu. İlk üçe giren öğrencilere törende plaketleri  hediye edildi.


Öğrenci, öğretmen ve velilerin duygulu anlar yaşadıkları Mezuniyet Töreni, öğrencilerin keplerini coşkulu bir şekilde havaya fırlatmalarıyla sona erdi.

&
 
 
 

Paylaşın