Şubat

 
 
29 Şubat 2016

53.600 öğrenci Bahçeşehir Okulları öğrencisi olmak için sınavdaydı

İlkokul 4., ortaokul 5, 6 ve 7., lise 9., 10, ve 11. sınıf öğrencilerinin katılımına açık olan “Dünya Okulu’na Kabul Sınavı” 20, 27 ve 28 Şubat tarihlerinde rekor düzeyde bir katılımla gerçekleşti. Veli ve öğrenciler Türkiye genelinde tüm Bahçeşehir Okulları kampüslerinde aynı anda uygulanan sınava yoğun ilgi gösterdi. 

Bahçeşehir Okulları Eğitim Departmanı tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Okula Kabul Sınavında başarılı olan öğrencilere Bahçeşehir Okullarında burslu eğitim alma imkanı sağlanacak.

Türkiye’de yeni nesil eğitimin öncüsü kabul edilen Bahçeşehir Okulları, Türkiye genelinde, 66 kampüsünde yaklaşık 35.000 öğrenciye hizmet veriyor. Kaliteli eğitimi Türkiye’nin her köşesine ulaştırma hedefi doğrultusunda yatırımlarına devam eden Bahçeşehir Koleji 2016-2017 öğretim yılında İstanbul Çekmeköy, İstanbul Taşdelen Lise, Diyarbakır Lise, Ankara Çayyolu, İzmir Karşıyaka, Isparta, Siirt, Elazığ, Kuşadası, Çorum, Iğdır, Malatya’da yeni kampüsler açacak.

Yeni açılacak olan Taşdelen Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi, Samsun Anadolu Lisesi ve Malatya kampüsü için 26 Mart tarihinde Okula Kabul Sınavı yapılacak. 

 

Okula Kabul Başvuru Sonuçlarını Öğrenmek için tıklayınız!

&
 
 
 

Paylaşın