Mart

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mart
 
 
02 Mart 2012

Aydın Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği'nden Aydın Valisi Kerem AL'ın Eşi Beyhan AL'a Ziyaret

Aydın Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği, Aydın Valisi Kerem AL'ın eşi Beyhan AL Vali Konağında ziyaret etti.

Kendileriyle tanışmak ve eğitim alanında Bahçeşehir Kolejleri olarak  yapılan katkılar ve çalışmalar hakkında bilgi vermek üzere Bayan AL'ı ziyaret eden Aydın Bahçeşehir Koleji, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için 07 Mart Çarşamba günü yapacakları  Kadınlar Günü Yemeği'ne Bayan AL'ı da davet ettiler.

Ziyarete, Okul Müdürü Gülşen ONBAŞILAR, Okul Aile Birliği Başkanı Nil İŞLER, Başkan Yardımcısı Türkan BALKAN ve Okul Aile Birliği Muhasip Üyesi Canan ZAFER katıldı. Aydın Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği Başkanı Nil İŞLER yaptığı açıklamada, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü için Okulumuz bayan velilerine ve bayan öğretmenlere eğlence düzenlemeyi düşünüyoruz. Huzur evine, kimsesiz çocuklara, engellilere ve bunun gibi birçok ziyaretler gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Eğitimcilerimizin destekleriyle çocuklarımızın duyarlı birer vatandaş olarak yetişmelerini arzuluyoruz ve bunun için tüm etkinliklerde yer almak istiyoruz" dedi. Okul Müdürü ONBAŞILAR "Eğitim alanında fiziksel koşullarımız elverdiği sürece yapılacak etkinliklerde ev sahipliği yapmaktan büyük mutluluk ve gurur duyacağımızı belirtmek isterim" şeklinde konuştu.

Bayan AL, ise yaptığı açıklamada "Bahçeşehir Kolejleri gibi kurumsal bir yapının Aydın ilinde olması gurur verici, elimizden geldikçe eğitim alanında yapılan etkinliklerde yer almaktan büyük mutluluk duyarız" diye konuştu.

&
 
 
 

Paylaşın