23 Temmuz 2018

BAHÇEŞEHİR KOLEJİ SPOR KULÜBÜ SÜPER LİG ATEŞİNİ YAKTI!

2017-2018 Sezonunda kurulan ve Türkiye Basketbol Ligi’nde mücadele eden Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü play off finallerinde kaybettiği Süper Lig’de oynama şansını yeniden yakaladı.

Türkiye Basketbol Ligi’nin geçtiğimiz sezon kurulan ve ligin en iddialı takımı olan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü ilk senesinde yakaladığı Federasyon Kupası Şampiyonluğu ve Play Off final oynama başarısı ile basketbol camiasının en dikkat çeken ve en çok konuşulan takımı oldu.

Türkiye Basketbol Ligi’ni ikinci bitirerek ilk senesinde elde ettiği bu başarıları karşılıksız kalmayan Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, Eskişehir Basket Spor Kulübü’nün lig haklarından vazgeçmesiyle tekrar Süper Lig’e yükselme şansını elde etti.

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nin en renkli, en dinamik ve en genç taraftarlarına sahip olacak olan Bahçeşehir Koleji Basketbol Takımının Süper Lig dinamiklerini yükselteceği, ligin en çok konuşulacak takımlarından olacağı sinyallerini şimdiden verdiler. Bahçeşehir Ailesi camiasında büyük bir sevinçle karşılanan bu yükseliş ilk dakikalardan itibaren sosyal medyanın gündemine oturdu.

 

&
 
 
 

Paylaşın