Ağustos

 
 
29 Ağustos 2016

BAHÇEŞEHİR OKULLARI AİLESİ BULUŞTU

23 yıldır eğitim kalitesi ve vizyonuyla Türkiye’nin örnek okulu olan Bahçeşehir Okullarının tüm paydaşları ve Türkiye genelindeki merkez kampüslerinin yöneticileri, 27 Ağustos’ta Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü’nde düzenlenen “Bahçeşehir Okulları Büyük Buluşmasında’’ bir araya geldi.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Enver Yücel’in, Bahçeşehir ailesine hitap ettiği toplantıda Bahçeşehir Okullarının temel değerleri vurgulandı ve kaliteli eğitimi Türkiye’nin her yerine ulaştırma hedefi tekrarlandı. Enver Yücel toplantıdaki konuşmasında 23’üncü eğitim öğretim yılına başlayan Bahçeşehir Okullarının, 23 yılda Türkiye’nin örnek okulu haline geldiğini söyledi. “Türkiye’nin örnek okulu olmakla yetinemeyiz, dünyanın en iyi okulu olmayı hedefliyoruz” diyen Enver Yücel, Bahçeşehir Okullarının eğitimde büyük bir sorumluluğa sahip olduğunu söyledi. Eğitimin kalitesine verdikleri değerin her geçen gün artarak devam ettiğinin altını çizen Yücel önümüzdeki eğitim öğretim döneminde özellikle şu konuların öne çıkarılmasını beklediğini belirtti: STEM+A eğitiminin öncülüğünü yapmaya ve daha verimli kullanmaya devam edilecek; eğitim uluslararası nitelikleri zenginleştirilecek; yabancı dil eğitim eğitimi her zamanki gibi en öncelikli hedefimiz olacak.

 

Yaklaşık 100 kişinin katıldığı toplantı, Bahçeşehir Üniversitesi Galata Kampüsünde düzenlenen akşam yemeğiyle devam etti.

&
 
 
 

Paylaşın