Kasım

 
 
29 Kasım 2016

BAHÇEŞEHİR OKULLARI GELECEĞİN EĞİTİM YÖNETİCİLERİNİ SEÇİYOR

Türkiye'nin önde gelen eğitim kurumları arasında yer alan Bahçeşehir Okulları ve BAU Eğitim Bilimleri Fakültesi işbirliği ile hayata geçirilen "Yönetici Yetiştirme Programı" 10 Aralık 2016’da başlıyor.               

Türkiye’de kaliteli eğitimin öncüsü olan Bahçeşehir Okulları ve BAU Eğitim Bilimleri Fakültesi öğretmen ve eğitim yöneticisi yetiştirmeye ve mesleki gelişimlerini desteklemeye devam ediyor. Yönetici Yetiştirme Programı, 10 Aralık 2016 ile 10 Şubat 2017 tarihler arasında her Cumartesi günü Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş yerleşkesinde gerçekleşecek.

Her yıl BAU Eğitim Bilimleri Fakültesinden aldığı destekle öğretmenlerine yönelik düzenli olarak gerçekleştirilen yoğun hizmet öncesi ve hizmet içi eğitimler ile okullarındaki eğitimcilerin gelişimine verdiği önemi ortaya koyan Bahçeşehir Okulları “Yönetici Yetiştirme Programı” ile ülkemizin insan kaynağına da katkı sağlamayı hedefliyor.

Bahçeşehir Okulları, Devlet Okulları ve Özel Eğitim Kurumlarında görev yapan Müdür Yardımcıları, Zümre Başkanları ve öğretmenlerin başvurabileceği "Yönetici Yetiştirme Programı"nı tamamlayan eğitimciler; Bahçeşehir Okulları'nın Türkiye genelindeki yeni kampüslerine yönetici olarak yerleştirilecek.

&
 
 
 

Paylaşın