Haziran

 
 
21 Haziran 2016

BAHÇEŞEHİR OKULLARINDA YAZ COŞKUSU

Bahçeşehir Okulları öğrencileri yaz tatilini birbirinden eğlenceli yaz kamplarıyla karşılıyor. Bahçeşehir International Office tarafından düzenlenen yaz kampları öğrencilerin her alandaki gelişimini destekliyor.

Bahçeşehir International Office tarafından yıl boyunca düzenlenen kamplarla öğrenciler spor ve seyahati birleştirerek unutulmaz deneyimler ediniyor. 12-16 Haziran tarihleri arasında Antalya Belek’te, Gloria Arena Resort Hotel’de gerçekleşen Bahçeşehir Gloria Summer Camp’e, Bahçeşehir Okullarının 12 kampüsünden 200 öğrenci katıldı. Bahçeşehir Okullarının 10 kampüsünden 180 öğrencinin katıldığı Gümüldür Deniz Atı Summer Camp de eğlence ve sporu birleştirerek öğrencilerin yaza güzel bir başlangıç yapmalarını sağladı.  Öğrenciler beş gün boyunca spor ve eğlence dolu bir kamp deneyimi yaşadılar.

Bahçeşehir Okulları International Office tarafından düzenlenen yaz ve kış kamplarına her yıl 5 binden fazla Bahçeşehir Okulları öğrencisi katılıyor. Türkiye genelindeki 64 farklı Bahçeşehir Okulları kampüslerinden öğrenci ve öğretmenlerin katıldığı kamplar, öğrenciler için unutulmaz anlar vaat ediyor. 

&
 
 
 

Paylaşın