Mayıs

 
 
02 Mayıs 2016

Bahçeşehir Achievers

We research, we debate, we persuade

Bahçeşehir Okulları öğrencileri, küresel konular üzerine araştırma yapıp tartışacakları, yabancı dil bilgilerini etkin kullanacakları ve eğlenecekleri Bahçeşehir Achievers akademik turnuvasında bir araya geliyor. Bahçeşehir Achievers turnuvası 7 Mayıs 2016 tarihinde Bahçeşehir Okulları Çamlıca Kampüsü’nde gerçekleşecek.

Bahçeşehir Achievers geleneksel akademik yarışma ve konferanslardan farklı olarak, öğrencilerimizin İngilizce bilgilerini kullanarak yeni ve güçlü yanlarını keşfetmelerine yardımcı olurken, topluluk önünde konuşma becerilerini geliştirmelerine ve ikna kabiliyetlerini kullanmalarına olanak sağlıyor.

Araştırma yapmasını bilen, fikirlerini sağlam temellere dayandıran, kendini doğru ifade eden geleceğin liderleri, Bahçeşehir Achievers turnuvasında yarışacak. Öğrencilerimiz Associated Press’den lexilelarına uygun olarak okudukları tarih, sanat, bilim ve fen gibi alanlardaki makalelerle ilgili münazara ve kompozisyon yazma yeteneklerini sergileyecek, hem öğretici hem de eğlenceli bir deneyim yaşayacaklar. 

&
 
 
 

Paylaşın