Eylül

 
 
15 Eylül 2014

Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Eğitim ve Öğretime Başladı

Bahçeşehir Koleji’nin İstanbul Avrupa yakasındaki beşinci kampüsü olan Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü yeni eğitim ve öğretim dönemine başladı.

450 öğrencisi ile yeni eğitim ve öğretim dönemine bugün merhaba diyen Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü; Bilgisayar, Robotik, Fen ve İnovasyon laboratuvarları, kapalı spor salonu ve yüzme havuzu gibi imkânları öğrencilerine sunuyor.

Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü’nde bu sabah düzenlenen törenin açılış konuşması Okul Müdürü Ali Özdeğirmenci tarafından gerçekleştirildi. Okul yöneticileri ve öğretmenler anaokuluna ve ilköğretim birinci sınıfa başlayan öğrencilerin heyecanını paylaştı.

Yeni bir okulla yeni eğitim ve öğretim dönemine başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü Okul Müdürü Ali Özdeğirmenci, “Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü kampüsü olarak yeni eğitim ve öğretim dönemine başlıyoruz. Güzel bir eğitim öğretim yılı olmasını diliyorum. Anaokulu, ilkokul, ortaokul olmak üzere birinci sınıftan 8. sınıfa kadar hizmet vereceğiz” dedi.

2014-2015 eğitim öğretim yılı yoğun çalışmalarla geçecek bir yıl. Özellikle 8. Sınıfların katılacağı TEOG Sınavı’ndan dolayı yoğun çalışmalarımıza başladık. Öğrencilerimizin başarısı için hafta içi ve hafta sonu etüt programlarımız ile öğrencilerimizi destekleyeceğiz. Bunun yanında sanat ve spor dallarında da çok iddialı bir şekilde Beylikdüzü bölgemize hizmet vermeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

Bu yıl kendilerini yoğun bir dönemin beklediğini söyleyen Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü 8. Sınıf öğrencisi Efe Cem “Bu yıl Bahçeşehir Koleji Beylikdüzü kampüsünde eğitim göreceğim. TEOG sınavı çerçevesinde bu yıl zor bir sene bizi bekliyor. Sınav hazırlıklarıyla dolu bir yıl geçireceğiz ve okulumuzun ilk mezunları olacağız. Bunun da üzerimizdeki sorumluluğunun farkındayız. Bu yüzden daha da iyi çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Öğretmenlerimizin yüzünü kara çıkarmayacağız” dedi.

&
 
 
 

Paylaşın