Mayıs

 
 
29 Mayıs 2015

Bahçeşehir Koleji Fen Ve Teknoloji Lisesi’nin İkinci Kampüsü İzmir'de Açılıyor

Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi’nin ikinci kampüsü 2015-2016 eğitim öğretim yılında İzmir’de eğitime başlıyor.

Fen ve teknoloji alanında ülkemizi dünyanın zirvesine taşıyacak ve Türkiye’yi teknoloji üreten bir topluma dönüştürecek bireyler yetiştirmek hedefi ile 2009 yılında kurulan Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, Türkiye’nin ve dünyanın saygın eğitim kurumları arasında yer alıyor.

Akademik ve teknolojik altyapısı güçlü, modern bir eğitim anlayışıyla araştırmacı, yenilikçi, üretken bireyler olarak yetişen Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi öğrencileri ulusal ve uluslararası planda üstün başarılara imza atıyor, Türkiye’nin seçkin üniversitelerine yerleşiyor, yurt dışındaki dünyaca ünlü üniversitelere burslu kabul ediliyorlar.

Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi İzmir, aynı idealler ve hedefler doğrultusunda,  dünyadaki hızlı değişime öncülük edebilecek becerilere sahip gençler yetiştirmek üzere 2015-2016 eğitim öğretim yılında yeni açılacak Güzelbahçe kampüsünde eğitim vermeye başlayacak.

&
 
 
 

Paylaşın