Nisan

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Nisan
 
 
30 Nisan 2012

Bahçeşehir Koleji Kapadokya'da!

Bahçeşehir Koleji ManavgatKapadokya Gezisi gerçekleştirdi.Sosyal Bilgiler Zümresinceorganize edilen gezi hakkında bilgi verenMüdür Yardımcısı Şerafettin AVCI5., 6., 7. ve 8.Sınıfları kapsayan geziye katılımın yoğun olduğu söyledi.

Ürgüp, Göreme, Avanos, Uçhisar, Peribacaları , yeraltı şehirleri, Taş ve Seramik Atölyeleri, ve Ihlara Vadisini kapsayan gezideGenel Koordinatör Özgür AYDIN,Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI,Sosyal Bilgiler Öğretmeni Osman HARMAN,Matematik Öğretmeni Yeliz ÇELİK,Fen ve Teknoloji Öğretmeni Fatma AYKAN,Müzik Öğretmeni Endam ÖZDEMİRöğrencilere eşlik etti.

Gezide yılın yorgunluğunu atan öğrencilerimiz, otelin kendilerine özel ayrılan diskosunda doyasıya eğlendi. Bazı öğrenciler bilardo oynamayı tercih ederken bazı öğrencilerde havuzun keyfini çıkardı.

Gezide her şey vardı. Doğa, kültür, tarih, coğrafi şekiller, eğlence en üst seviyedeydi ve öğrencilerimizin mutluluğu yapılan anketlere de yansıdı.  Geziyle ilgili açıklama yapanMüdür Yardımcısı Şerafettin AVCIgezide emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

&
 
 
 

Paylaşın