Haziran

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Haziran
 
 
13 Haziran 2012

Bahçeşehir Koleji Manavgat Iı.Mezunlarını Verdi!

2011 – 2012 Eğitim Öğretim yılı mezunları için hazırlanan özel programla8.sınıföğrencilerimiz mezun oldu. Konuyla ilgili bilgi verenMüdür Yardımcısı Şerafettin AVCI Bahçeşehir Kolejiolarak II. Mezunları vermenin sevinci ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI;geceyeİlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk KARCI,Gündoğdu Belediye Başkanı Av. Hüseyin NALCI,Esnaf ve Kefalet Odası Başkanı Atilla YILDIZ,Dershane Yöneticileri,Basınımızın Temsilcileriveöğrenci velilerimizinkatıldığı programıRehber Öğretmen Betül UYMAZSOYsundu. Programla 2012 mezunları muhteşem bir organizasyonla ortaokulu bitirdi. Ahmet Ulaş ÇOBANOĞLU 2012 okul 1.’siolarak yaş kütüğüne plaka çakarak adını ölümsüzleştirdi. Öğrencimizİçten BOZKURTise2010 SBS’DE 500 TAM PUAN, 2011 SBS’de 500 TAM PUANalmıştı.2012 SBS’de de 500 TAM PUANbeklediğimizi ve böyleceTürkiye 1.’liğiiçin ayrı ve muhteşem bir tören yapılacağı duyuruldu.

Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI, bir gururu daha yaşadı. Lise 2. ve 3.sınıfta dersine giren idol öğretmeniGündoğdu Belediye Başkanı Hüseyin NALCI’nın oğluUmut Mustafa NALCIda mezun olan öğrencilerden biriydi. Bununda ayrıca kendisine gurur verdiğini söyledi.

Tek tek bütün velilerden, davetlilerden övgü alan mezuniyet gecesi başarı ile tamamlandı.Müdür Yardımcısı Şerafettin AVCI, gecede kendilerini yalnız bırakmayan konuklara, basın mensuplarına, velilere, gecede emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

&
 
 
 

Paylaşın