Mayıs

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mayıs
 
 
24 Mayıs 2012

Bahçeşehir Koleji Öğrencilerinden Unutulmaz Müzik Gecesi

Bursa Bahçeşehir Koleji öğrencileri Geleneksel hale gelen Unutulmaz Müzik gecelerine bir yenisini daha ekleyerek  Müjdat Gezen Kültür ve Sanat Merkezinde muhteşem bir gece gerçekleştirdiler.

Konser öncesi kokteyl alanında Sanatçıların üç boyutlu maketleri ile karşılaşan konuklar şaşkınlıklarını gizleyemeyerek  üç boyutlu maketler ile hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Tamamı Bursalı besteci ve yorumculara ait olan repertuarı seslendiren  öğrenciler dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattılar..Zeki MÜREN,Yıldırım GÜRSES,Müzeyyen SENAR,İlhan İREM ve Erdinç ÇELİKKOL’un bestelerini koro ve solo olarak seslendiren Bahçeşehir Koleji öğrencileri dinleyenlerden büyük alkış aldı.

Konserin onur konuğu Bursalı Besteci,Şef,Hoca Erdinç ÇELİKKOL 6.sınıf öğrencisi Berivan Helin ER ile ‘Kaybolan yıldız gibi’ adlı şarkıyı düet yaparak birlikte seslendirdiler. Konuk sanatçı Erdinç ÇELİKKOL’un öğrencilerle beraber seslendirdiği ‘Gel gönlümü yerden yere’adlı şarkı izleyicilerin büyük beğenisini kazanarak alkış topladı.

Konser sonunda Okul müdürü Şükriye ÖZMERİÇ öğrencileri ve emeği geçenleri kutlayarak teşekkürlerini iletti.

&
 
 
 

Paylaşın