Mart

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mart
 
 
16 Mart 2012

Bahçeşehir Koleji'nde Kan Bağışı

Bahçeşehir Kolejinde “Sosyal Sorumluluk Projesi”kapsamında BatıAkdeniz Bölge Müdürlüğü Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı Fatma ŞALVARLIile iletişim kurularak, 13 Mart 2012 Salı Günü öğrencilerimize“KAN BAĞIŞI”konulu sunum gerçekleştirildi. Sunumda kan vermenin insan sağlığı ve can kurtarma adına sosyal bir sorumluluk olduğunu belirtenŞALVARLI, öğrenci velileri ve öğretmenlerin Kan Bağışı yapmalarını önerdi. Bu konu ile ilgili öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi bilgilendirdi.

Bu çerçevede 15 Mart 2012 Perşembe Günü Antalya Kızılay Kan Merkezi Kan Toplama Aracı ile birlikteDr. Levent ÖNDER,Hemşire Deniz TOPLU,Hemşire Fatma YAŞARAN’dan oluşan ekip Bahçeşehir Koleji Konferans Salonu’nda kan alma işlemini gerçekleştirdiler.Manavgat Bahçeşehir Kolejiöğretmen ve velileri kan bağışında bulundular.

Manavgat Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdür Turgut AYDINkan bağışında bulunan öğretmen ve öğrenci velilerine teşekkür etti. Bu tür etkinliklerin devamını getireceklerini söyleyenTurgut AYDIN,Dr. Levent ÖNDERveekibineteşekkür etti.

&
 
 
 

Paylaşın