Mayıs

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mayıs
 
 
18 Mayıs 2012

Bahçeşehir Koleji'nde Piyano Resitali

Bir çocuk işlenmemiş hamur gibidir. Onlara şekil verebilmek sizler ve biz eğitimcilerin yeteneğidir. Onlara estetiksel düşünme, estetiksel davranma, özgüven kazandırma, Psiko-motor becerini kullanma, kendilerinde fark edemedikleri yönlerini ortaya çıkarmada yardımcı olabilmek için bir takım sosyal faaliyetlere katılmalarına yardımcı olmaktayız.

Bahçeşehir Kolejleri; yaratıcı, özgün, duyarlı ve çok yönlü eğitimi ile minik yetenekleri doğru yönlendiriyor.

Öğrenciler, müzik eğitiminde sesler, notalar, ritimlerle düşünme, estetik değerleri fark etme, farklı sesleri tanıma ve yeni sesler, ritimler üretme becerisinin gelişimi için müzik kulüplerine katılıyor. Deneyimli kadroların sürekli ve doğru gözlemleri ile her öğrencinin bireysel farklılığı dikkate alınıyor. Büyük hayallerin gerçek olduğu pırıl pırıl bir geleceğin geçidi açılmış oluyor.

Manavgat Bahçeşehir Koleji Müzik Öğretmeni Endam ÖZDEMİRtarafından başlatılan1.Piyano Resitali 18 Mayıs 2012 Cuma GünüManavgat Bahçeşehir Koleji Konferans Salonu’nda yapıldı.Manavgat Bahçeşehir Koleji’nin ev sahipliği yaptığı bu güzel organizasyona misafir okullarımızdanÇağlayan İ.Ö.OveAli İhsan Barut İ.Ö.Okatılmıştır.

Yoğun ilgi gören 1.Piyano Resitalimiz büyük beğeni ile izlendi ve seyircilerin ruhuna minicik parmaklarla ulaşıldı.

Sanatın geleceği; Bahçeşehir Kolejinde şekilleniyor…

Bu güzel organizasyonda emeği geçenBahçeşehir Koleji Müzik Öğretmeni Endam ÖZDEMİR,Çağlayan İ.Ö.O Müzik Öğretmeni Doğu BOZKURTvePiyano Eğitmeni Greta’ya teşekkür ederiz.

&
 
 
 

Paylaşın