Haziran

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Haziran
 
 
01 Haziran 2012

Bahçeşehir Koleji'nde Yabancı Dil Gecesi

Özel Manavgat Bahçeşehir İlköğretim OkuluYabancı Dil Gecesi okul bahçesindeki sahnede görkemli bir şekilde gerçekleştirildi. Gecede birden fazla yabancı dil kullanılarak çeşitli gösteriler sergileyen öğrenciler katılımcıların ve tüm velilerin beğenisini kazandı.

Bahçeşehir Koleji öğrencileri salonu dolduran izleyicilere hazırladıkları İngilizce ve Almanca gösterilerini sergileyerek keyifli ve gurur dolu anlar yaşattı. Programda öğrenciler birbirinden güzel İngilizce ve Almanca şarkılar, skeç ve oyunlar, dans gösterileri sundular.Yabancı Dil Gecesi’nde İngilizce populer masallardan “Little Red Riding Hood” (Kırmızı Başlıklı Kız), “Snow White and Seven Dwarfs” (Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler) oyunları ve “Cinderalla” oyununun modern versiyonu sergilendi. Gecenin sonunda öğrencilerimiz “Fame” adlı ünlü bir müzikal ile bütün velilere muhteşem bir şov sundular.

Özel Manavgat Bahçeşehir İlköğretim Okulu Kurucu Müdürü: Turgut Aydın“Öğrencilerimizle gurur duyuyoruz ve yabancı dilin hayatımızda ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bunun farkında olan bir eğitim kurumu olarak çocuklarımızın dillerini geliştirmesi için yoğun çaba sarf ediyoruz. Yabancı Dil Gecesi öğrencilerin sadece dil anlamında gelişimlerini değil aynı zamanda özgüvenlerinin de ne kadar yüksek olduğunu ortaya koydu” dedi.  

Son derece eğlenceli ve başarılı bu organizasyonu hazırlayan yabancı dil öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi kutluyoruz.

&
 
 
 

Paylaşın