Mart

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mart
 
 
01 Mart 2012

Bahçeşehir Koleji'nden Anlamlı Ziyaret

Bahçeşehir Koleji Manavgat 7-A Sınıfıöğrencilerimize Antalya gezisi planlandı. Konuyla ilgili bilgi verenMüdür Yardımcısı Şerafettin AVCIgezi ve ziyaret şeklinde yapılan bu programdaHuzur Evi ziyareti,LunaparkveZeytintaşı Mağarasıolduğunu söyledi. İlk olarak Huzur Evini ziyaret eden öğrencilerimiz Huzur Evi’ndeki yaşlıların tek tek ellerini öpüp, onlara pasta ikram ettiler ve yanlarına gidip hatırlarını sordular. Türk aile yapısının ayakta kalması gerçeğini fark ettiler. Bugünün gençlerinin yarının yaşlıları bilinciyle hareket eden okul öğrencilerine Değerler Eğitimi kapsamında büyüklere saygı, yaşlı ziyareti, merhamet, paylaşma gibi değerler eğitimini uygulamalı olarak öğretildi. Lunapark’ta öğrenciler gönüllerince doyasıya eğlenirken geziye katılanMüdür Yardımcısı Şerafettin AVCI, Beden Eğitimi Bölüm Başkanı Fatih TOKEL, Türkçe Bölüm Başkanı Kamil MÜLAYİMde öğrencilerle beraber eğlendiler.

Dönüş yolunda Zeytintaşı Mağarası’nı ziyaret eden öğrenci ve öğretmenler mağara hakkında bilgi alıp yaparak – yaşayarak öğrenme metoduyla öğrenciler mağara hakkında bilgi edindiler.

Değerler Eğitimi kapsamında yapılan gezinin öğrenciler üzerinde olumlu etkiler yaptığını söyleyenMüdür YARDIMCISI Şerafettin AVCI, benzer etkinlikler yapmaya devam edeceklerini söyledi. Bu geziye eşlik edenFatih TOKELveKamil MÜLAYİMöğretmenlerimize teşekkür etti.

&
 
 
 

Paylaşın