Haziran

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Haziran
 
 
01 Haziran 2012

Bahçeşehir Kolejleri Yılsonu Konseri

Usta müzisyen ve Türk Film Müziklerinin duayeni Cahit Berkay’ın konuk sanatçı olarak katıldığı “Bahçeşehir Kolejleri Yılsonu Konseri”nde izleyenler çocukluk yıllarının vazgeçilmez müziklerinde unutulmaz bir yolculuğa çıktılar!

Bahçeşehir Kolejleri öğrencilerinin her yıl geleneksel olarak gerçekleştirdiği Yıl Sonu Konseri bu yıl  “Müzik Her Yerde” adıyla 30 Mayıs 2012 tarihinde M.K.M Atilla İlhan sahnesinde izleyiciler ile buluştu.
Konserde çocukluğumuzun çizgi film müzikleri Pembe Panterden Taş Devrine, anılarımızda kalan unutulmaz müzikaller Evita ve Lüküs Hayat, danslarıyla bizi büyülen Grease; gözümüzü kırpmadan izlediğimiz Türk sinemasının en unutulmaz komedi klasiği Hababam Sınıfı ve serileriyle sinema tarihine damgasını vurmuş Godfather filminin eşsiz müzikleri. Her hafta sabırsızlıkla yeni bölümünü beklediğimiz Avrupa Yakası dizi müzikleri ve daha unutulmaz nice klasikler 200 koro ve orkestra öğrenciler tarafından seslendirilerek yeniden hayat buldu.
Geceye onur konuğu olarak katılan Türk Film Müziklerinin duayeni Cahit Berkay Türk Sinemasına damgasını vuran “Selvi Boylum Al Yazmalım” filminin unutulmaz müziğini cura eşliğinde Bahçeşehir Kolejleri öğrencileri ile birlikte seslendirdi. Gecede yeni çıkaracağı albümden de bir parça söyleyen sanatçı unutulmaz bir performans sergileyerek seyircilerden büyük alkış aldı.
&
 
 
 

Paylaşın