Şubat

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Şubat
 
 
29 Şubat 2012

Bahçeşehir Kolejlerinden Mardin’e Dev Yatırım

Mardin ve Kızıltepe’nin orta noktasında buluştuğu yerde inşaatı başlayan Bahçeşehir Kolejleri’nin  Mardin Okul Kampüsü 11 bin 500 m2 alana kuruluyor. 3 ana binadan oluşan komplekste bağımsız Anaokulu , İlköğretim, Anadolu ve Fen Lisesi ile birlikte Sosyal Tesis bulunmakta. Öğrencilerin öğrenme şekillerine göre oluşturulmuş esnek sınıflar, laboratuarlar, yaratıcı düşünme ve tasarım atölyeleri , kafeterya ve yemekhane kapalı ve açık spor alanları ile yer almakta.

Bahçeşehir Koleji Mardin Kurucusu  Zeki Esen,  “2012-2013 Eğitim- Öğretim yılından itibaren Bahçeşehir Kolejleri’nin dünya standartlarındaki teknoloji ile birleştirilmiş modern eğitim be öğretim anlayışını Mardin’deki öğrencilere tanıştırıyor olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirtti. Hem eğitim ve öğretim yöntemleri hem de gerçekleştirilecek sosyal etkinliklerle çocuklarımızın akademik başarılarını ve sosyal alandaki yeteneklerini hedefliyoruz dedi. Esen sundukları kaliteli eğitim hizmeti anlayışıyla Mardin’deki eğitimin seviyesini daha da yükselteceklerini söyledi. 

Bahçeşehir Kolejleri’nin Tanıtım Toplantısı 17 Mart 2012 Cumartesi günü düzenlenecek. Yapılacak olan bu toplantıda Güneydoğu’nun en büyük yatırımı olan Mardin Bahçeşehir Koleji Okul Kampüsünün tanıtımıyla birlikte Bahçeşehir Kolejleri’nin Eğitim ve Öğretim Sistemi anlatılacak. Bahçeşehir Koleji Mardin Kurucusu Zeki Esen,  17 Mart’da yapılacak olan Bahçeşehir Kolejlerinin  tanıtım toplantısına Mardin ve Kızıltepe’deki tüm anne ve babaları beklediklerini  söyledi. 

Yapım çalışmaları hızlı bir şekilde süren okul inşaat alanı üzerinde beraberindeki Kurumsal iletişim Uzmanı Vuslat Dağdelen ile birlikte incelemelerde bulunan Mardin Bahçeşehir Koleji Kurucusu, Eğitimci Zeki Esen, Kızıltepe'de de bazı ziyaretler gerçekleştirdi.

Kolej Kurucusu Esen, Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Ziya Eser ile Kızıltepe İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Bahçıvancı'ya birer nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları bünyesinde 43 yıldır Türkiye genelinde 200 şubesi ile hizmet veren Uğur Dershaneleri, Türkiye’nin 7 bölgesinde 70 okul ile hizmet veren Bahçeşehir Kolejleri, Türkiye’deki ilk ve tek Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi, Çocuk Bilim Müzeleri, Türkiye’nin en saygın vakıf üniversitelerinden Bahçeşehir Üniversitesi, Amerika’da hizmet veren Fulbright Koleji Dil Okulu ve Bahçeşehir  Uğur Yayınları yer alıyor.

http://www.mardinlife.com

16 Şubat 2012

&
 
 
 

Paylaşın