Mart

 
 
14 Mart 2016

Bahçeşehir Okulları 2016-2017 Eğitim ve Öğretim Döneminde Malatya’da Açılıyor

Bahçeşehir Okullarının Malatya kampüsü ile ilgili düzenlenen basın toplantısında açılış konuşmasını yapan Bahçeşehir Okulları Malatya Kurucu Müdürü Burçin Han, Türkiye’nin her yerinde kaliteli eğitimi taşıma misyonu ile büyümeye devam eden Bahçeşehir Okullarının Malatya’da açılmasının haklı gururunu yaşadıklarını söyledi.
Daha sonra söz alan Bahçeşehir Okulları Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Lüle ise bulundukları her ilde akademik başarıda her zaman birinci sırada yer aldıklarını belirterek şuana kadar Malatya’da olmamanın bir burukluğunu yaşadıklarını söyledi. Hali hazırda var olan sistemi Malatya’da da hayata geçireceklerini ifade eden Lüle, genel merkezde 80 kişilik bir akademik kadrolarının bulunduğunu belirtti.
Lüle, “Biz çocuklarımızı dünya ile konuşan, dünya ile yarışabilen bireyler olarak yetiştiriyoruz” diyerek eğitim sistemi hakkında detaylı bilgiler sundu.

Tanıtım toplantısına Kurumsal İletişimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Özlem Dağ, Eğitim ve Öğretimden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Rıza Lüle, Kurumsal İletişim Direktörü Pınar Türen ile Okul Öncesi Direktörü Hale Güneş katıldı.

&
 
 
 

Paylaşın