Mayıs

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mayıs
 
 
11 Mayıs 2012

Bahçeşehir'de 2.Bahar Şenliği Coşkusu

Bahçeşehir Koleji Manavgat’ta 11 Mayıs 2012 Cuma Günü Bahar Şenliği büyük bir coşku ile yapıldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Müdür Yardımcısı Şerafetin AVCI, bahar şenliğini geçen yıl ilk defa gerçekleştirdiklerini ve yoğun ilgiden dolayı bunu geleneksel hale getirme kararı aldıklarını söyledi. Cuma Günü Anaokulu, İlköğretim ve Lise Okul Aile Birliklerinin katkılarıyla büyük bir şenlik gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Şenlikte şişme oyun alanları, küçük ve büyükler için yüz boyama, garfield gösterisi, şiir, dans, şarkı vb. birçok gösteri yapıldı. Döner, gözleme, pamuk şekeri, Geleneksel Türk Dondurmaları, kermes gibi bol bol yiyecek ve içeceğinde olduğu şenlik tam bir şölen havasında gerçekleşti.

Bahçeşehir Koleji Manavgat’ta geleneksel hale gelen resim yarışmasında birinci olan 5-A Sınıfından Çağla GÖKKOCA’nın yaptığı resim o güne özel hazırlanan tişörtlere basılarak Bahar Şenliği tişörtleri herkese dağıtıldı.

Beden Eğitimince yapılan yarışmalarla eğlenen izleyiciler ve öğrenciler şenlikte sınav havasından uzaklaşıp gönüllerince bir gün geçirdiler.

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’inde katıldığı etkinlikte birçok dershane yöneticisi, Okul Müdürü ve Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcisinin de katıldığı şenliğe öğrenci velilerinin ilgisi yoğundu. Başta Lise – İlköğretim ve Anaokulu Okul Aile Birliklerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

&
 
 
 

Paylaşın