Ocak

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Ocak
 
 
02 Ocak 2012

Bahçeşehir'in Müthiş Yetenekleri

Manavgat Bahçeşehir Koleji Beden Eğitimi Bölümü'nün hazırlayıp sunduğu Yeteneksizsiniz Yarışması 30 Aralık Cuma Günü konferans salonunda gerçekleşti.

Yoğun ilgi gören yarışmada öğrenciler jüri karşısında performanslarını sergilediler. 1.sınıftan 8. sınıfa kadar tüm öğrenciler dans, şarkı, sketch up ve showlarla izleyenleri coşturdular. Velilerinde izleyici olarak yarışmaya katılmalarıyla öğrencilerin heyecanı bir kat daha arttı. Sunuculuğunu Beden Eğitimi Öğretmeni Diril AKSOY’un yaptığı yarışmanın jürisi ise Müdür Yardımcısı Ali MERCANOĞLU, Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih TOKEL ve Müzik Öğretmeni Endam ÖZDEMİR yaptılar. Çok çekişmeli geçen yarışmada birinciliği yaptıkları Michael Jackson dansıyla 4/A sınıfından Beyza AKIN, Nilüfer KÜÇÜKBATMAN ve Erva ÖZTÜRK adlı öğrenciler kazandı.

Dereceye giren öğrencilere ödüllerini Okul Aile Birliği Başkanları Adnan DAĞDELEN - Nevzat GÖKKOCA ve Kurucu Müdür Turgut AYDIN takdim etti. Manavgat Bahçeşehir Koleji Kurucu Müdürü Turgut AYDIN yaptığı açıklamada; “Bu yarışma artık Bahçeşehir’de geleneksel hale geldi ve her geçen sene daha iyi bir organizasyonla öğrencilerimizi eğlendiriyoruz, aynı zamanda bizde onları izleyerek hem eğleniyoruz hem de onlarla gurur duyuyoruz” dedi ve aynı zamanda organizasyonda emeği geçen tüm öğretmenlere teşekkür etti.

&
 
 
 

Paylaşın