Ocak

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Ocak
 
 
05 Ocak 2012

Bahçeşehirli Bayan Raketlerimiz İl Şampiyonu

2-4 Ocak  2012 tarihleri arasında Yalova Belediyesi Masa Tenisi Salonu'nda düzenlenen yıldız erkek ve bayan, minik erkek ve bayan kategorilerinde  Masa Tenisi İl Şampiyonası düzenlendi.

 Yalova Bahçeşehir Koleji raketleri, minik bayanlar kategorisinde yenilgisiz Masa Tenisi İl Şampiyonu oldular.

 Bahçeşehirli minik bayan raketler, Yalova Belediyesi Masa Tenisi Salonu'nda düzenlenen törende şampiyonluk kupasını Masa Tenisi Şube Sorumlusu Orhan KOÇAL'dan aldılar.

Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi antrenörü Bayramali Yıldız ile şampiyonaya sıkı ve disiplinli bir şekilde hazırlanan Bahçeşehirli raketlerimiz, Ece HARAÇ, Rana KOÇAL, Aybala KOÇAL ve Çiğdem KÖSE okullarına "Şampiyonluk Kupası"nı kazandırmanın haklı gururunu yaşadılar.

Bahçeşehirli minik bayan raketlerimiz,  Nisan ayında Milli Eğitim Müdürlüğü'nün belirleyeceği tarihte  81 ilin şampiyon takımlarının katılımıyla yapılacak olan Minik Bayanlar Türkiye Masa Tenisi Şampiyonası'na katılmaya hak kazandılar.

Yalova Bahçeşehir Koleji Masa Tenisi antrenörü Bayramali Yıldız; bu sende de Türkiye Şampiyonası'nda, şampiyonluğun en büyük adayı Yalova Bahçeşehir Koleji'dir dedi.

&
 
 
 

Paylaşın