Nisan

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Nisan
 
 
25 Nisan 2012

Bandırma Bahçeşehir Kolejinde 23 Nisan Coşkusu....

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Bandırma Bahçeşehir Koleji’nde coşkuyla kutlandı.

Bandırma Bahçeşehir Koleji öğrencilerinin yıl içinde hazırladığı gösterilerinden oluşan muhteşem program öğrenci ve veliler tarafından yoğun katılım ve beğeni ile izlendi. Coşkulu kutlamada çocuklara Türk Bayrağı hediye edildi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Bandıma Bahçeşehir Koleji Okul Müdürü Mebrike BALVAR, 23 Nisan 1920’nin Türk Milleti’nin şanlı tarihinin başladığı gün olduğunu belirterek, Cumhuriyetimizin en önemli kuruluş felsefesi olan “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” sözünü hatırlattı ve gelecek nesillerimize daha modern bir Türkiye bırakacaklarını söyledi. Arıca, BALVAR çocuklara seslenerek, “Unutmayın! Bugün bizlerin bulunduğu bu makam ve mevkilerde gelecekte sizler yer alacaksınız. Bugün burada coşkunuzu paylaşan büyükleriniz sizden araştıran, düşünen, üreten, ahlaki ve insani değerlere sahip insanlar olarak yetişmenizi beklemektedirler. Sizler de bu bilince sahip olmalısınız. Şimdiden sorumluluklarınızı yerine getirip geleceğe iyi hazırlanırsanız aydınlık yarınlar sizlerin olacaktır.” dedi.

Konuşmanın ardından birinci sınıf öğrencileri 23 Nisan Şiirleri okudular. Anasınıfları Koro, 4. Sınıflar İngilizce Koro, Cimnastik Gösterisi, Aerobik Gösterisi, Halk Oyunları Gösterisi, Latin Dans Gösterisi, Modern Dans Gösterisi ve Ritim Grubu ile devam eden  program, katılan herkesin doyumsuz anlar yaşattı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı programı Bahçeşehir Koleji Marşı ile sona erdi.

&
 
 
 

Paylaşın