Mart

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mart
 
 
22 Mart 2012

Burak ERİM Velespitler Resim Sergisi Aydın'a Geliyor...

Burak Erim izleyiciyi,"Velespitler"başlıklı sergisinde akrilik çalışmalarla oluşturduğu 10.kişisel sergisini Aydınlı sanatseverle buluşturmaya hazırlanıyor.

İzmir İş Sanat Galerisi  ve  Akyol Sanat Galerisi İstanbul'dan sonra  2 Nisan 2012 de açılacak olan sergide Erim hem sanatçı kimliğiyle hem de eğitimci kimliğiyle sanat severler bir araya gelecek. Aydın Bahçeşehir koleji görsel sanat öğretmeni Burak Erimvelespitlersergisini Aydın Bahçeşehir koleji 5,6 yaş 1.- 2.sınıflar, resim ve ebru kulübünün öğrencilerin yapmış olduğu resimler ile aynı sergide buluşacaklar.

Erim, kendi öğrencilerini yerdeki yıldızlar diye adlandırırken öğrencileriyle bu sergide buluşmaktan keyif verici olduğunu belirti. Bahçeşehir kolejlerinin farkı da burada içlerindeki cevheri çıkartmak ve onları işlemek işledikten sonra profesyonel sergi salonlarında sanatseverlerle buluşturmak olduğun söyledi.

Aydın Bahçeşehir koleji Görsel Sanatlar öğretmeni Burak ErimvelespitlerResim Sergisi ve Erimin Öğrencilerinin bir araya geldiği resim sergisi2 Nisan 2012de Vali Yazıcıoğlu Kültür Merkezinde sanatseverlerle buluşacaktır.

&
 
 
 

Paylaşın