Ekim

 
 
16 Ekim 2014

Eğitimde Doğru Bilinen Yanlışlar Semineri

Değerli velimiz,

Sizlere 21. yüzyıl eğitim anlayışını aktardığımız seminerlerimize bu dönem Özgür Bolat semineri ile başlıyoruz. Ülkemizin önde gelen eğitimcilerinden olan Bolat “Eğitimde Doğru Bilinen Yanlışlar” başlıklı seminerinde 21. Yüzyılda birey yetiştirmenin satırbaşlarını sizlerle paylaşacak.

Özgür Bolat semineri öncesinde Bahçeşehir Koleji Kurucusu, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı, Dünya Eğitim Girişimcileri Başkanı Sayın Enver Yücel siz değerli velilerimizle bir araya gelerek Bahçeşehir Kolejinin vizyonu, eğitim anlayışı ve dünyada eğitimin değişimi ile ilgili görüşlerini paylaşacak ve sizlerin sorularını yanıtlayacak.

Eğitimle dolu geçecek bu özel günde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımızla,

Tarih: 16 Ekim Perşembe

Program:

17.30 :   Kokteyl

18.00 :   Enver Yücel Açılış Konuşması

                Özgür Bolat semineri

Yer: Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Yerleşkesi, Fazıl Say Konferans Salonu

Özgür Bolat Hakkında:

Dr. Özgür Bolat lisans derecesini Boğaziçi Üniversitesi’nden, Yüksek Lisans Derecesini  Harvard Üniversitesi’nden doktora derecesini Cambridge Üniversitesi’nden almıştır. Aynı zamanda MIT Sloan School of Management’ta 1 yıl araştırmacı olarak çalışmıştır. 2007 yılında Yeni Zelanda’da yapılan uluslararası bir konferansta “En İyi Genç Araştırmacı” ödülünü almıştır. Hürriyet gazetesinde köşe yazarlığı ve TEV’de danışmanlık yapmaktadır.

&
 
 
 

Paylaşın