Ekim

 
 
23 Ekim 2014

Elif Şafak, Yaratıcı Yazarlık Atölye Çalışması için Bahçeşehir Koleji Öğrencileriyle Buluşuyor

Dünya edebiyatının önde gelen isimlerinden Elif Şafak, 25 Ekim Cumartesi günü Bahçeşehir Koleji Çamlıca Kampüsüne konuk oluyor. Yaratıcı Yazarlık Semineri kapsamında Elif Şafak, Bahçeşehir Koleji öğrencileriyle keyifli bir yaratıcı yazarlık çalışması gerçekleştirecek.

Yaratıcı Yazarlık dersleriyle öğrencilerine edebiyatı sevdirirken yazı ile ilişkilerini yaratıcı boyuta taşımalarına destek veren Bahçeşehir Koleji, ünlü yazarları öğrencileri ile bir araya getirdiği Yaratıcı Yazarlık Seminerleri kapsamında Elif Şafak’ı öğrencileri ile bir araya getiriyor.

Velilerin de katılımıyla gerçekleşecek olan seminer, Elif Şafak’ın yazarlık yolculuğunu anlatacağı konuşması ile başlayacak. Soru-cevap ve öğrencilerle gerçekleşecek yaratıcı yazarlık atölye çalışması sonrasında yazar minik okurları için kitaplarını imzalayacak.

Usta yazarla birlikte gerçekleştirecekleri yaratıcı yazarlık çalışmasını heyecanla bekleyen Bahçeşehir Koleji öğrencileri aynı zamanda 25 Ekim’de yazarın doğum günü olması sebebiyle kendisine özel sürprizler hazırlıyor.

Ülkemize genç yazarlar kazandıracak, edebiyatın değerini bilen nesiller yetişmesine destek verecek Bahçeşehir Koleji Yaratıcı Yazarlık Seminerleri dış katılımcılara da açık olarak gerçekleşiyor.

&
 
 
 

Paylaşın