Şubat

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Şubat
 
 
27 Şubat 2012

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret !..

Öte yandan Diyarbakır Bahçeşehir Koleji Müdür Yardımcısı Ebru Kırkıl, beraberinde bir grup öğrenci ile birlikte Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürü Şamil Gülen’i makamında ziyaret ettiler.

Bahçeşehir Koleji Müdür Yardımcısı Ebru Kırkıl, öğrenciler açısından büyük faydaları olan bu tür kurum ve kuruluş ziyaretlerini, gelenek haline getirdiklerini belirtti.

Bu kapsamda öğrencilerin Diyarbakır merkez ve bağlı ilçelerinde Karayolları Bölge Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalar, yollar ve köprülerin yapımı ve hizmete sunulması, ayrıca kent genelinde yoğun trafiğin nasıl asgariye indirilebileceği konusunda öğrencilerin hazırlamış oldukları soruların cevaplarını alabilmeleri için Karayolları 9. Bölge Müdürü Şamil Gülen’i ziyaret ettiklerini belirtti.

Öğrencilerin sorularına içtenlikle yanıtlar veren Karayolları 9. Bölge Müdürü Şamil Gülen ise, kurum olarak yaptıkları çalışmaları bir harita üzerinde anlatarak, öğrencilere açıklayıcı bilgiler verdi.

Bölge Müdürü Gülen ise öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada, ‘Özellikle yolların bozuk oluşunun birçok tehlikeye yol açtığını ve hatta can kayıplarına neden olduğu vurgulamak isterim. Bizler de bu yollar üzerinde çalışmalar yaparak kaza oranlarını en aza indirmeye çalışıyoruz.  Ancak gerek araç sürücüleri ve gerekse yayaların, trafik kurallarına ve trafik ışıklarına azami özen göstermesi gerekiyor. Kazaların önüne bu şekilde geçebiliriz. Bu yüzden de işimi çok seviyorum’ diye konuştu.

Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü’ne Ziyaret !..

&
 
 
 

Paylaşın