Mayıs

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mayıs
 
 
07 Mayıs 2012

Özel Bahçeşehir Koleji Florya olarak Bilişim Teknolojileri alanında verdiğimiz eğitimleri Wissen Akademie işbirliği yaparak daha da güçlendirdik.

Teknolojinin baş döndürücü gelişimi göz önünde bulundurulduğunda teknoloji servislerinin hayatımız içerisindeki rolü gitgide artmakta ve önem kazanmaktadır. Bu gelişime ayak uydurmak ve bulunduğunuz sektörde öne çıkmak ancak kendinize yapacağınız en önemli yatırım olan eğitim süreçleri ile mümkündür.  Wissen Akademie; Microsoft’un en başarılı partneri olan GFN AG ve Bahçeşehir Üniversitesi işbirliği ile kurulmuş olan bilgi teknolojileri akademisidir.

Bahçeşehir Eğitim Kurumları’nın eğitim deneyimini ve Wissen Akademi’nin bilişim eğitimlerindeki bilgi birikimini birleştirdik. Öğrencilerimize gelecekte eğitim ve profesyonel iş yaşantısında onlara her zaman kullanacakları pratik bilgiyi kazandırmak ve akademik geçmişlerini belgelendirmek amacıyla sertifika programı hazırladık.

Bu çerçevede öğrencilerimize gelecek eğitim yaşamlarında büyük bir artı değer olarak düşündüğümüz sertifika programına hazırlık sürecinde öğrencilerimize Wissen Akademie’nin deneyimli eğitimci kadrosu tarafından  7 Mayıs 2012 tarihinde tanıtım sunumu yapıldı.

8. sınıf öğrencilerimize yönelik olarak hazırlanan bu seminer sonrasında öğrencilerimize anlaşılabilir bir şekilde  hazırlanmış interaktif CD’ler verildi.

&
 
 
 

Paylaşın