Ekim

 
 
02 Ekim 2014

STOYS v2 Hakkında

Değerli Velimiz,
 
Bildiğiniz üzere, STOYS'un ikinci versiyonu yayına geçmek üzere. 
 
STOYS'un yeni versiyonunda size, kullanımı kolaylaştırılmış arayüzler, arttırılmış performans, tamamen yenilenmiş bir LMS sistemi, yeni öğrenci, veli, öğretmen portalları ve daha fazlasını sunacağız. Yapacağımız değişikliklerin sizi de en az bizi heyecanlandırdığı kadar heyecanlandırmasını umuyoruz.
 
Geçiş sürecinin sizin için olabildiğince rahat ve problemsiz olmasını amaçlıyoruz. Bu yüzden, size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla, içinde bulunduğumuz test sürecini uzatmaya karar verdik.
 
Dolayısıyla, STOYS ikinci versiyon'un açılış tarihi 8 ekimden 13 ekim'e ertelenmiştir. Ayrıca daha önceden belirttiğimizin aksine, STOYS bayram süresince değil, 12 ekim saat 19:00'dan ertesi sabah saat 08:00'e kadar geçiş amacıyla erişime kapatılacaktır.
 
Arayüzün değişmesi sonucu, açılıştan sonra sistemin işleyişinde çeşitli ufak tefek aksaklıklar yaşanabilir. Takımımız geçiş sonrası bu tip problemlere en hızlı şekilde cevap verecektir. Ayrıca açılış öncesi personelinize dağıtmanız için yeni kullanım kılavuzu ve videolarını sizinle paylaşacağız.
 
STOYS takımı olarak bu konuda anlayışınız için şimdiden teşekkür ederiz.
 
Bilgilerinize sunarız.
&
 
 
 

Paylaşın