Nisan

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Nisan
 
 
29 Nisan 2012

Yalova Bahçeşehir Koleji Görsel Sanatlar Sergisi

Yalova Bahçeşehir  Koleji öğrencilerinin 2011-2012 eğitim öğretim yılı Görsel Sanatlar ve Teknoloji Tasarım dersinde yaptıkları çalışmalar Yalova Güzel Sanatlar Merkezi'nde 28 Nisan Cumartesi günü Tüm Yalova halkının beğenisine sunuldu.

Yalova Bahçeşehir Koleji Görsel Sanatlar Sergisi öğrenciler ve veliler tarafından ilgiyle gezildi. Sergide, guaj boya çalışmaları, pastel boya, baskı çalışmaları, röprodüksiyon çalışmaları, kara kalem çalışmaları, tek renk peyzaj çalışmaları, logo ve grafiti çalışmaları, ebru çalışmaları, ders kitabı tasarım çalışmaları, hayatı kolaylaştıran tasarım çalışmaları ve diğer çalışmalar sergilendi.

Sergiyi gezen tüm sanat severler, bir eğitim yılına sığdırılmış onca çeşit ve konuyu bir arada görmenin şaşkınlığını yaşadılar. Yalova Bahçeşehir Koleji Model Uçak Kulübünün çalışmaları olan Ata isimli model uçaklarda sergideki yerini aldılar.

El sanatları kulübü  öğrencilerinin  yaptığı  ahşap boyama  çalışmaları da büyüklerin yaptıklarını aratmayacak kadar güzel  ve  dikkate değer çalışmalardı.

Görsel Sanatlar Öğretmeni Nejat GÜNER  ise  yaptığı konuşmada;  "her yıl  sergimiz de öğrencilerin  farklı yönlerini ortaya  çıkarmaya  özen gösteriyorum. Çünkü biz Bahçeşehir Koleji olarak diyoruz ki her yerde öğrenci yetişir, ancak Yalova Bahçeşehir Koleji;nde öğrenciler tüm yetenekleriyle beraber gelişir ve yetişir" dedi.

Yalova Bahçeşehir Koleji öğrencilerini  tebrik ediyoruz. 

&
 
 
 

Paylaşın