Nisan

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Nisan
 
 
29 Nisan 2012

“Aydınlığa İlk Adım” Heyecanımız

Özel Yalova Bahçeşehir İlköğretim Okulu 1. sınıf öğrencilerinin hazırladıkları "Aydınlığa İlk Adım" programı, 29 Nisan 2012 Pazar günü Halk Eğitim Merkezi Konferans Salonu'nda gerçekleşti. Muhteşem gösterileriyle nefesleri kesen Bahçeşehir Koleji'nin minikleri ailelerine rüya gibi bir gün yaşattılar.

Eğitime başladıkları günden itibaren çok yol kat ettiklerinin göstergesi olan "Aydınlığa İlk Adım" programında en iyiyi sunan Bahçeşehirli miniklerin çoşkusu görülmeye değerdi.

Müzik öğretmenlerinin rehberliğinde hazırladıkları hareket ve ritm yoluyla kendilerini ifade ettikleri koro şarkılarıyla ailelerine müzik ziyafeti sundular.

Küçük yaşlarına rağmen akıcı İngilizceleriyle hazırladıkları "Ugly Duckling " (Çirkin Ördek Yavrusu) adlı oyunla izleyenlerini şaşırttılar.

jimnastik gösterilerini coşkuyla sunan Bahçeşehirli sportmenler, bale gösterisi ile de seyredenleri pembe düşlere sürüklediler.

Okul Müdüresi Dilek BABAEKER;  1. sınıf öğrencilerinin sahnede bir yıldız gibi parladıklarını ve ışıltılarını tüm izleyenlere yansıttıkları söyledi. Bu gösteriyi başarıyla sunan tüm öğrencileriyle gurur duyduğunu ifade eden BABAEKER, onları yetiştiren öğretmenlerine tek tek teşekkür ederek sahneye davet etmesiyle program sona erdi.

&
 
 
 

Paylaşın