Mayıs

Anasayfa   Kurumsal   Haberler   Mayıs
 
 
11 Mayıs 2012

“Kapaklar Umuda Açılsın” Kampanyası

Mersin Bahçeşehir Koleji Okul Aile Birliği’nin 14 Kasım 2011’de başlattığı  “KAPAKLAR UMUDA AÇILSIN”kampanyası umutları sevince ; sevinçleri ise  mutluluk gözyaşlarına dönüştürdü. Bahçeşehir Koleji öğrencileri tarafından toplanan kapaklar, 2 Mayıs 2012 Çarşamba günü Ortopedik Engelliler Derneği aracılığıyla iki engelli vatandaşımıza teslim edildi.

Duygusal anların yaşandığı ziyarette Mersin Bahçeşehir Koleji İlköğretim Müdürü Nilgün BAŞKURT, Okul Aile Birliği Başkanı Ayfer SEYHUN, Üyeleri Arzu KARA, Dilek ERKILINÇ, Hamdullah ALKAŞİ, Dalgıç Ped Geri Dönüşüm Firması’ndan Hediye DALGIÇ hem engelli vatandaşlarımızla görüştü hem de hayallerin gerçeğe dönüşmesinde önemli bir misyon üstlendi.

Mersin Ortopedik Engelliler Başkanı Azize Nalan BAKIR, Mersin Bahçeşehir Koleji Okul Müdürüne ve Okul Aile Birliği Üyelerine :“Bu duyarlı davranışınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Her insan bir engelli adayı olduğunu unutmamalı, kendilerini bizim yerimize koymalıdır. Bütün vatandaşlarımızı sağ duyulu olmaya davet ediyoruz.” demiştir.

&
 
 
 

Paylaşın